Як нервова та гуморальна регуляція взаємодіють між собою?

Question

Як нервова та гуморальна регуляція взаємодіють між собою?

in progress 0
Eden 1 год 2021-08-09T09:00:59+00:00 2 Answers 0 views 0

Answers ( )

 1. Ответ:

  Гуморальна регуляція функцій організму – найдавніша форма хімічної взаємодії клітин організму, здійснювана продуктами їх обміну речовин, які розносяться кров’ю по всьому тілу і роблять вплив на діяльність інших клітин, тканин і органів. Гуморальна зв’язок характеризується відсутністю точного «адресата», так як дія хімічних подразників, які циркулюють в крові, адресоване всім клітинам організму.

  Нервова регуляція функцій організму – історично більш молода, пізніше виникла в ході еволюції живих істот, є і більш досконалої, тому що взаємодія клітин через нервову систему – рефлекторним шляхом – здійснюється в сотні разів швидше, ніж гуморально-хімічної а нервові імпульси завжди мають точну спрямованість до певних клітин, тонко регулюючи стан і діяльність «адресата».

  Нервова і гуморальна регуляція функцій організму взаємопов’язані. На функціональний стан нервової системи впливають активні хімічні речовини, які циркулюють в крові, наприклад гормони (від греч. «Горман» – спонукати). Але утворення гормонів залозами внутрішньої секреції і виділення їх в кров здійснюється під контролюючим впливом нервової системи. У зв’язку з цим слід говорити про єдиному механізмі нервово-гуморальної регуляції функцій організму.

  Объяснение:

 2. Ответ:

  агаочовтрсдрсрдмрдсщнашесдомрщпщна74аешсплсдрсрдспсч крч решай сам

Leave an answer

Browse

14:4+8*3-6:2*2+4:1 = ? ( )